Udržitelnost

Merino vs. syntetická vlákna? Přírodě to není jedno.

Merino vs. syntetická vlákna? Přírodě to není jedno.

To, že na merino nedáme dopustiť, je zjavné. V dobe, kedy v obchodoch prevláda oblečenie z pokrokových syntetických materiálov s najvymakanejšími „fičúrkami“, je za naším nadšením pre merino vlnu oveľa viac, než len jej skvelé funkčné vlastnosti. Je to samotná príroda.

Ako outdooroví nadšenci k nej máme blízko, milujeme čas strávený v nej a veríme, že každý z nás je svojím dielom zodpovedný za jej ochranu. A aj preto sme veľkými fanúšikmi merino vlny.  Merino je totiž 100% prírodný a udržateľný materiál.


Udržitelná móda – odpověď na fast fashion

Udržitelná móda – odpověď na fast fashion

Žijeme rychlé, šílené časy. Spousta práce, informací, jídla, oblečení. Hodně všeho. Honíme se, hltáme nové věci, házíme do sebe potraviny a kupujeme stále více oděvů, které vůbec nepotřebujeme, ale chceme je. Neboť je má kolega, soused, souseda, bratr, sestra, tchyně. Jsou hezké, barevné, a hlavně levné. Především levné. Dostupné široké veřejnosti, každý týden nové a neokoukané. Synergie funguje, obchodní řetězce chrlí tuny textilu, ony prodávají, my kupujeme. Všichni jsou spokojeni. Fast fashion, jak se nazývá toto nákupní šílenství, je záležitost zdánlivě výhodná pro všechny zúčastněné strany. Jak pro prodávající, tak pro kupující.

doručenie

V rámci ČR

doručení do 24 hod. nebo druhý den

záruka 3 roky

Záruka 3 roky

na zipy YKK

garancia

Garance

vrácení peněz

skladom

Veškeré zboží

skladem