NA ZAČÁTKU BYLY ,,KALHOTY“

Motivací zakladatele značky Black hill outdoor® byly kalhoty z merino vlny s vynikajícími termoregulačními vlastnostmi pořízené v zahraničí. Léty ověřený materiál, doslova nezničitelný, se stal inspirací. Slovenský ani zahraniční trh nic podobného nenabízel a z důvodu velké poptávky vznikla myšlenka, zkusit to na vlastní pěst. A tehdy to začalo – materiál, návrháři, krejčí….

FUNKČNÍ, S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ A NADČASOVÉ

První kalhoty z merino vlny značky Black hill outdoor® - funkční, s dlouhou životností a nadčasové byly na trhu. Začalo se testovat a zkoušet, s tím nám rádi pomohli horští vůdci. Můžeme spokojeně říci, „podařily se“, čehož důkazem byly pozitivní ohlasy a velký zájem.

Z počátečního modelu jediných outdoorových kalhot se po víceletých zkušenostech v oblasti outdoorového oblečení začal postupně vyvíjet a vytvářet dokonalý systém oblečení z merino vlny pro volný čas a sport. Jak se říká „šaty dělají člověka“, a proto je nesmírně důležité, cítit se v nich pohodlně a k tomu i dobře vypadat.

Díky všestranným vlastnostem merino vlny, oblečení Black hill outdoor® můžeme doporučit pro náročné aktivity v horách, které trvají i několik dní, jako je horolezectví, skialpinismus, turistika, lyžování, rybaření i lov. Příjemně se v něm budete cítit také během cestování a každodenního nošení.

KVALITA JE NAŠÍ VÝSADOU

Značka Black hill outdoor® se ve své produkci zaměřuje na outdoorové oblečení, které je výsledkem kvalitního zpracování prémiové merino vlny a profesionálního šití s důrazem na využití slovenských výrobců a dodavatelů.

Hlavním znakem značky Black hill outdoor® je využívání nejkvalitnější 100% přírodní ovčí vlny bez syntetických přísad, získávané ze speciálně vyšlechtěného druhu ovcí merino z Austrálie a Nového Zélandu. Oblečení Black hill outdoor® je vyráběné z funkčních tkanin podle nových technologií.

Mnohé z materiálů si navrhujeme sami a jsme hrdí na to, že je nevybíráme jen na základě trendu nebo designu. Naší snahou je, aby kvalitu materiálu bylo znát při prvním doteku.

Díky zkušenostem a testování víme, že základem vývoje našich výrobků je důležité znát skutečné potřeby každého modelu. Při výběru klademe důraz na správnou kombinaci materiálu o různé hustotě pro daný účel a samozřejmě vybraný materiál testujeme a zkoušíme v terénu. Testováním se snažíme zajistit správné funkce materiálu, odolnost, životnost a pohodlnost. Důležitou součástí jsou také zipy a knoflíky, dodávané výhradně od renomovaných společností.

NÁŠ SMĚR

Inspirací vzniku tohoto oblečena je reálný návrat k přírodním materiálům, neskutečný pocit z příjemného nošení s udržením ideálního mikroklimatu.

Prioritami a zároveň charakteristickými rysy našich produktů jsou kvalita, originálnost v designu, estetická hodnota, všestranné využití a příznivé ceny.

Naším cílem je, aby si každý našel u nás svůj výrobek, který vyhovuje jeho potřebám a požadavkům a zároveň nezklamal jeho očekávání.

Díky dlouhé životnosti a unikátnímu materiálu si přejeme, aby vás naše oblečení provázelo mnoho let a aby se jednoho dne mohlo stát oblíbeným oblečením dalších generací.

Osobitý styl nadčasového oblečení značky Black hill outdoor®, zpracování střihů až do nejmenšího detailu, množství barevných kombinací, vyzdvihne dokonalost každého outfitu.

Před námi je dlouhá cesta, ale chceme zůstat věrni přírodě a naší tradici.

Naším záměrem není jen prodat, ale také poradit a inspirovat ke zdravému životnímu stylu.

Budeme rádi, když se nám podaří oslovit široké spektrum lidí a značka Black hill outdoor® bude pokračovat i díky vám.

Tým Black hill outdoor®