BLACK HILL CLASSIC®

Tkanina Black hill classic® má hladkou a pevnou strukturu, je odolná vůči mechanickému namáhání. Tkanina prémiové kvality je navržena tak, aby splňovala i ty nejnáročnější požadavky na termoregulaci. V optimálním poměru ochraňuje před větrem, je vysoce odolná proti oděru a nečistotě. Vzhled tkaniny s krátkým vlasem se nemění ani po vícenásobném praní a má dlouhou životnost. Vysoce funkční tkanina zaručuje výborný tělesný komfort.

BLACK HILL SOFT®

Tkanina Black hill soft® zpracovaná technologií tkaní, která vytváří vzdušnější strukturu, je jemná a měkká na dotek. Vyrobená z jemných elastických proteinových vláken vysoké kvality, která zajišťují pocit pohodlí a volnosti v pohybu. Tkanina s delším vlasem je pružná a příjemná zároveň. Je méně odolná proti větru.

ikonka doubleface

BLACK HILL DOUBLE FACE®

Tkanina Black hill double face® je speciální dvouvrstvá tkanina s hladkou a pevnou strukturou, je odolná vůči mechanickému namáhání. Konstrukce tkaniny je vyrobená speciální technologií, její hustota dotváří komfortní vzhled. Vrchní vrstva má vroubkovanou strukturu, vnitřní vrstva je hladká a měkká. Tkanina je poddajná a přizpůsobivá, zaručuje dlouhodobý pocit tepla i v tom největším chladu. Tkanina s vyšší gramáží je ideální pro oblečení vrchní vrstvy.