Aktivity

4 tipy, jak se obléknout na jarní turistiku do každého počasí

4 tipy, jak se obléknout na jarní turistiku do každého počasí

Jarní turistika je oblíbenou aktivitou pro mnoho lidí, kteří si chtějí vychutnat krásy přírody a zároveň si udržovat aktivní životní styl. No během jarních měsíců se počasí může měnit až příliš rychle, což může vést k nepříjemným překvapením, pokud nejsme přiměřeně oblečeni. Tady je pár tipů, jak se na jarní turistiku připravit s merino oblečením, které vám pomůže udržet se v teple, suchu a komfortu, bez ohledu na to, jaké počasí vás zaskočí.


Soňa Kopčoková: recenze na Black hill outdoor

Soňa Kopčoková: recenze na Black hill outdoor

Merino vlna. Tento materiál znám už déle. O vlastnostech merino vlny jsem si nejprve nastudovala a později jsem výrobky z merino vlny vyzkoušela i sama na sobě. Proto bych vám ráda přiblížila mé zkušenosti s tímto populárním materiálem.


Objevte svět telemarkového lyžování

Objevte svět telemarkového lyžování

Už máte dost tradičního lyžování a hledáte novou výzvu k zimě? Pokud ano, určitě byste měli vyzkoušet telemarkový styl lyžování! Telemarkové lyžování je alpský sport, který kombinuje sjezdové lyžování se severským stylem. Je to skvělý způsob, jak přidat další vrstvu složitosti a vzrušení do vašeho lyžařského zážitku. Pojďme společně prozkoumat, v čem přesně je telemarkový styl lyžování jedinečný.


Na co myslet při plánování zimní turistiky

Na co myslet při plánování zimní turistiky

Hory není třeba nikdy podceňovat a v zimě to platí dvojnásob. Základem je dobrá příprava. Ta se totiž nepostará jen o příjemné zážitky, ale občas zachrání i zdraví, či dokonce život. Navzdory náročnějším podmínkám a možná o něco těžšímu batohu má však turistika v zimě nepopiratelné kouzlo a začíná jí holdovat stále více lidí.

doručenie

V rámci ČR

doručení do 24 hod. nebo druhý den

záruka 3 roky

Záruka 3 roky

na zipy YKK

garancia

Garance

vrácení peněz

skladom

Veškeré zboží

skladem